Promocje
Schładzacz do wina, chiller stick
Schładzacz do wina, chiller stick
45,00 zł 41,00 zł
szt.
Zestaw do wina Merlot
Zestaw do wina Merlot
78,00 zł 69,90 zł
szt.
Ścierka r-MicroTuff Swift Vileda Professional
Ścierka r-MicroTuff Swift Vileda Professional
7,50 zł 6,99 zł
szt.
Popielnica 9158 B
Popielnica 9158 B
74,00 zł 69,00 zł
szt.
Produkt dnia
Mop parowy vileda Steam PLUS
Mop parowy vileda Steam PLUS
275,00 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jaki śmietnik wybrać do kuchni?

Dla wielu z nas oczywistym miejscem na ustawienie pojemnika na odpadki jest kuchnia. W końcu to pomieszczenia najczęściej generuje dużo resztek - to tam rozpakowujemy zakupione w sklepie produkty spożywcze, to tam przygotowujemy potrawy, przez co wyrzucamy dużą ilość obierek i pozostałości po jedzeniu. Jest to więc oczywiste miejsce na śmietnik. Który model jest jednak najlepszy?

Gdzie najczęściej stoi śmietnik?

Wiele osób trzyma pojemnik na odpady pod zlewem w kuchni. Jest to wygodne miejsce na kosz – jest on wówczas ukryty przed wzrokiem domowników oraz gości a jednocześnie zapełnia szafkę, która rzadko ma jakiekolwiek inne przeznaczenie niż, ewentualnie, przechowywanie środków czystości lub szufelek i zmiotek. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, może wydawać się nam, że nie musimy dbać o rodzaj pojemnika. Nie jest to prawda! Nawet pod zlewem znajdzie się miejsce na śmietniki modułowe do segregacji odpadów, dzięki którym zadbamy o środowisko w bezproblemowy sposób!

Jeśli nie pod zlewem, to gdzie?

W kuchni znajdzie się dużo miejsca na kosz na odpady. Możliwe jest usytuowanie pojemnika w jakiejś wnęce, w rogu lub w innym dogodnym miejscu. Należy pamiętać, że wówczas kosz musi być zamykany, ponieważ jeśli wybierzemy model otwarty to nie dość, że każdy będzie widział nasze odpadki, to jeszcze z pojemnika będzie wydobywał się nieprzyjemny zapach. Idealnym rozwiązaniem dla śmietnika, który będzie na widoku jest wspomniany już pojemnik modułowy przeznaczony do segregacji. Dzięki różnym sposobom łączenia, możliwe jest ustawienie tych koszy w taki sposób, jaki jest dla nas najwygodniejszy! Jeśli mamy więcej miejsca, możliwe jest ustawienie ich w rzędzie, jeden obok drugiego. Jeśli jednak nasza kuchnia jest niewielka, proponujemy ustawienie koszy jeden na drugim tak, aby tworzyły wieżę -jest to idealne rozwiązanie do wstawienia we wnęce czy kącie.

Nasze pojemniki na śmieci to idealne modele do Twojej kuchni. A może dodatkowo chcesz postawić kosz na papiery w przy biurku i niewielki w pojemnik łazience? Oferta firmy EPTA jest do Twojej dyspozycji!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl