W związku z nasza przerwą urlopową w dniach 29 sierpnia - 9 września, zamówienia złożone w tym terminie zostaną zrealizowane po 9 września.

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Przydatny w każdej firmie, sklepie, biurze czy placówce - wózek serwisowy umożliwi osobie odpowiedzialnej za utrzymanie czystości na danej przestrzeni na sprawne i bezproblemowe poruszanie się po całym budynku, bez konieczności cofania się po akcesoria czy też noszenia wszystkiego w rękach.

Proponowane przez nas sprzęty pozwolą na przechowanie wszystkich potrzebnych środków czystości, Dodatkowo, specjalne przegródki, mocowania i haczyki umożliwią łatwe i stabilne przewożenie wiader, mopów i mioteł. Odpowiednie zaciski na worki pozwolą na bezproblemowe wyrzucanie śmieci, od razu je segregując.

Wózki serwisowe to jednak nie tylko sama konstrukcja, która utrzyma wszystkie akcesoria w jednym miejscu – to także wyposażenie, czyli wiadra z wyciskarkami, tace, mopy, drobne dodatki oraz ścianki i pokrywki, które pozwolą na estetyczny wygląd sprzętu po tym, jak po skończonej pracy odstawimy go na swoje miejsce. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś zadbaj o komfort i szybkość działania osób wykonujących prace porządkowe na terenie Twojej placówki!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl